GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC PRO OBJEDNÁVKY DO 16.12. Využijte doručení přes Zásilkovnu pro nejrychlejší možné doručení

25 základních rad o oblékání, které musíte znát, abyste nebyli za hlupáka

Určitě jste si někdy pokládali otázky typu “co jsou nejčastější módní chyby, které muži dennodenně dělají?” nebo “jaké jsou nejzákladnější znalosti mužů, které jim často chybí?”. Na druhou stranu jste už určitě nedočetli několik takto začínajících článků. Nedělejte tu samou chybu jako jste ji už několikrát a tento článek dočtěte, jistě toho nebudete litovat!

Nepoddávejte se pocitu, že právě vy jste ti odlišní a vkusní, co článek nepotřebují! Ti, co článek dočtou, uvidí na 90% ostatních lidí, jak neuvěřitelně porušují základní principy uvedené níže. Takže, ve prospěch vašeho zanedbaného spolupracovníka, dozpívajícího bratrance nebo strýce, co nikdy neměl práci, jsem napsal tento článek. Předejte ho prosím i jim. Anonymně, pokud musíte. 

Níže je 25 důležitých bodů, které by měl dodržovat muž starší 14 let v západním světě. Každý člověk, bez výjimek. Vážně. VÁŽNĚ!

  1. Saka s více jak třemi knoflíky v jedné řadě se k ničemu nehodí.
  2. U tříknoflíkových kabátů se horní knoflík zapíná dle libosti, je to volitelné. Některé klopy jsou udělány tak, že horní knoflík slouží k okrasným účelům. Prostě, pokud zapnutý vrchní knoflík vypadá divně, tak ho nezapínejte.
  3. Vždy musíte mít sladěné barvy obuvi a pásků. Hnědé boty, hnědý pásek. Černé boty, černý pásek.
  4. Zvolte si buď šle nebo pásek. Nikdy šle a pásek dohromady.
  5. Rukávy u saka by měly být dostatečně krátké tak, aby byly vidět manžety u košile. Z manžety by měl být vidět přibližně jeden centimetr.

Chcete si přečíst celý článek?

Zaregistrujte se k odběru našich rad, tipů a novinek a celý článek Vám pošleme!

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.