GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC PRO OBJEDNÁVKY DO 16.12. Využijte doručení přes Zásilkovnu pro nejrychlejší možné doručení

5 důvodů proč potřebujete napínáky do bot ještě dnes!

Dámy, pánové,

rád bych začal příběhem, už se Vám někdy stalo, že jste několik dní, spíš týdnů chodili okolo výlohy a chtěli si koupit ty nádherné boty, co každému na tváři vyloudí údiv? Jistě, že stalo, protože byly poměrně drahé, museli jste se trochu přesvědčovat, nicméně nakonec jste si ten balzám na srdce dopřáli!

Používejte napínáky do bot od prvního dne

Hned jak jste došli domů, museli jste si je obout a v tu chvíli jste věděli, co si k nim vezmete večer, až půjdete poprvé společně ven! Ale pozor, nejsme sice v Anglii, ale i tady se může stát, že vás zastihne nečekaná přeháňka a vaše boty zmoknou! Můžete vzít jed na to, že po několika sprškách bude z vašich nových miláčků cosi připomínající zmoklou krysu! Po pár týdnech dennodenního nošení bez ošetření se ze skvostu, stane “ozdoba” nad prsty u nohou, co si pamatuje lepší dny.

Toto se bohužel stává poměrně často. Budeme utrácet balík peněz za pěkné boty, ale neinvestujeme ani jedinou korunu do péče o ně. Podívejte se ven a uvidíte tolik, bot zničených nedostatkem péče, že to bere dech. Pokud se chystáte utratit 3000 za pěkné a kvalitní boty, měli byte se zamyslet, jak pečovat o tuto investici.

Dřevěné napínáky do bot jsou základ péče o boty

Napínáky do bot jsou jednou z částí, jak pečovat o boty. Když jsem byl malý, vycpával jsem si boty papírem, co byl na začátku v botě. Je to lepší než nic, ale nikdy se to nebude moci rovnat s napínáky do bot. Proto vycpání papírem bude vždy jen dočasným řešením, dokud si nepořídíte první pár napínáků do bot!

Stále nejste přesvědčeni? Zde máte 5 důvodů, proč byste měli začít používat napínáky do bot ještě dnes.

1. Dejte sbohem pokroucené kůži

Napínáky do bot umožňuje udržet tvar boty v původním stavu. Podívejte se na svou botu, určitě máte problém s pomačkanou kůží v přední části boty. Abyste udrželi boty v původním stavu, musíte napínáky vložit do bot co nejdříve po sundání bot z nohy.

2. Konec páchnoucím botám!

Dobré napínáky do bot absorbují pot a neutralizují pach z bot. Nicméně, je třeba podotknout, že aby Vám boty nepáchly, neměli byste je nosit každý den.

3. Udržte své boty suché

Už jsme si řekli, že napínáky do bot absorbují pot, ale to není vše! Budou absorbovat i vlkost, která se v botech vyskytuje. Takže pokud skočíte do louže, nebo vás venku zastihne sprška, můžete i v tomto případě využít váš volný pár napínáků do bot! Sami poté zjistíte, že Vám jeden pár napínáků nebude stačit. ;-)

4. NAPÍNÁKY POMÁHAJÍ UDRŽET POŘÁDEK V BOTNÍKU

Měli byste své boty správně rovnat a i po urovnání jim “dát prostor”, jinak mají vaše boty pkěný problém! Tím, že rovnáte boty na sebe, tlačíte na spodní boty váhou vrchních a můžete si poničit horní část obuvi. Když budete mít v botech napínáky, udrží si svůj tvar!

5. Jsou levnější než nový pár bot!

Pokud utratíte 700-900 Kč za kvalitní napínáky do bot, ušetříte minimálně další 2000 Kč za koupi nových kvalitních bot! vaše boty prostě vydrží delší dobu a tím snížíte náklady na módní obuv.

V případě, že přemýšlíte nad koupí napínáků do bot, rovnou sáhnětě po nelakovaných cedrových! Ani se nezastavujte u plastových či jiných než dřevěných, ty nemohou sát pot. Nenechte se ošálit sice dřevěnými, ale nalakovanými napínáky - lak působí jako bariéra a rovněž znemožní dřevu, aby absorbovalo vlhkost.

V neposlední řadě se věnujte i tvaru tak, aby napínáku, protože pokud někde bude napínák tlačit do boty, lehce způsobí opotřebení. Proto nejsou vhodné napínáky, co se opírají do boty pouze ve dvou místech, většinou vypadají jako dřevěná špička, z které trčí pružina zakončená dřevenou kuličkou, ta právě zapříčiňuje opotřebení v oblasti paty. Z vlastních zkušeností mohu doporučit tyto cedrové napínáky do bot - ručím za spokojenost!

Mohu o sobě říct, že se zajímám o boty a chci, aby boty nás všech vypadaly k světu. Doufám, že po těchto informacích tomu tak bude. Doufám, že vám tento článek přišel užitečný, rád si vyslechnu vaše dotazy či nápady k tomuto tématu.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.