GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC PRO OBJEDNÁVKY DO 16.12. Využijte doručení přes Zásilkovnu pro nejrychlejší možné doručení

Doplňky pro gentlemany od Boom Bow Tie v prodeji!

Vázací motýlky od Boom Bow Tie z vás udělají ve vteřině elegána

Na každou formálnější příležitost vážete kravatu. Doma jich máte několik a někdy máte pocit, že už vás trochu nudí? Vázací motýlek může být jednak vysokou školou elegance, ale také může váš outfit posunout do hravosti a neformálnosti. Motýlky nás prostě baví. Především ty od studia Boom Bow Tie. Jsou ručně dělané v Praze z prvotřídního hedvábí a bavlny.

Stejně tak, jako si majitelé studia Boom Bow Tie zamilovali Prahu a ruční výrobu, my jsme si zamilovali jejich vázací motýlky. I jejich příběh. Jejich cesta začala v Číně, nicméně Anna s Maxem brzy pochopili, že mezi gentlemany je poptávka spíše po kvalitních materiálech a ruční práci. A síla osudu je zavála až do Prahy.

Z Číny rovnou do Prahy

Pravý gentleman nenosí nepadnoucí konfekci z Číny! První pravidlo pochopili pánové ze studia Boom Bow Tie brzy. Když se začali poohlížet, odkud by jejich nový byznys s kvalitními pánskými doplňky mohl vzkvétat, zavál je vítr osudu do srdce Evropy - Prahy. A jakmile zašli perfektní zázemí, už jim nic nebránilo. Na svět vykoukla nová značka, která nabízí pánům kvalitní a elegantní módní doplňky. V nabídce Boom Bow Tie najdete vázací motýlky, kravaty, kapesníčky do saka a manžetové knoflíky. Vše je tvořeno s perfektní pečlivostí z kvalitních materiálů. Hedvábí pochází z Itálie, prvotřídní bavlnu dovážejí z Holandska, USA nebo sahají do lokálních zdrojů z Čech.

Motýlky od Boom Bow Tie máme v nabídce!

My fandíme především jejich vázacím motýlkům a kapesníčkům. V nabídce u nás najdete různé velikosti a vzory. Tak si vyberte a zahajte jarní sezónu s hravými motýlky od Boom Bow Tie.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.