Dva způsoby, jak nosit námořnické sako

Nic na plat, dvouknoflíkové námořnické sako je něco, co by měl mít každý muž v jeho šatníku. Pokud je již v šatníku máte, začněte se učit, jak ho používat různými způsoby!

 

Na filmové premiéře Draft Day se v námořnickém saku předvedli herci Chad Boseman (nejspíš znáte z Anatomie lži, Castle na zabití atd.) a Tom Welling (seriál Smalville, Nemocnice Parkland atd.) - naštěstí každý ve svém! Oba nám trochu odlišně ukázali, jak se dá námořnické sako kombinovat s dalšími barvami a prvky.

 

Bosemanova “air tie” (košile zapnutá až ke krku, ale bez kravaty) a černé boty se k sobě hodí, vytváří moderní komplet, který se hodí pro nošení jak přes den, tak v noci. Welling se rozhodl pro více klasickou variantu s šedou kravatou (vypadá to, jako by se inspiroval v prvních sériích seriálu Mad Man) a párem hnědých kožených ofxordek., která je nadčasová.

 

Líbí se Vám tento článek? Dejte o něm vědět svým známým! 

 

Oba dva způsoby doplnění námořnického saka jsou možné a věřím, že jsem Vám ukázal další důkaz o tom, že námořnická saka jsou nezastavitelná! Snad jsem Vám nabídl inspiraci a cestu, jak s námořnickými saky pracovat a jaké kombinace vytvářet. Pokud ještě nemáte dané sako, měli byste si ho rychle pořídit!

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.