Krém na holení Classic
Související produkty
Detailní popis produktu
Proraso krém na holení v tubě (150 ml) s eukalyptovým olejem, mentolem a glycerinem poskytuje bohatou a hustou pěnu a zanechává příjemný chladivý pocit po holení.
Složení krému na holení
Aqua (Water/Eau), Stearic Acid, Cocos nucifera (Coconut) Oil, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Menthol, Camphor, Eucalyptol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Metasilicate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxymethylglycinate, Geraniol, Parfum (Fragrance).
Doplňkové parametry
Kategorie: | Krémy |
---|---|
Objem: | 150 ml |
Místo výroby: | Itálie |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značku Proraso založili v Itálii již v roce 1908. Již tehdy její odborníci patřili ke špičce v oboru pánské kosmetiky. Výrobky značky Proraso byly vždy zárukou hladkého a kvalitního oholení.