Víte, jak využít potenciál Casual Friday?

Zase je pondělí a vy už přemýšlíte nad pátkem? Asi jste jeden z těch, jejichž nejoblíbenější den pracovního týdne je pátek. Speciálně páteční odpoledne! Nejde jen o to, že jde o poslední den před víkendem. Jde o to, že ve spoustě firem je pátek označovaný jako Casual Friday nebo také Dress Down Friday. Ti, kdo znají tyto názvy, ví, že jde o možnost nošení méně formálního oblečení během pracovní doby.

 

Volnost výběru je vždy příjemnější než být svázán firemními regulemi. Co když budete z nenadání omezeni chladným počasím? Chcete-li být vybaven na chladnější měsíce, je nezbytné připravit svůj šatník pro podzimní a zimní období už nyní.


Vezměte si třeba pletený svetr - ideální věc! Pletený svetr Madison Cherry od značky Aquila (viz výše) je už po dlouhá léta svělou volbou. Všimněte si, že se kombinace červené a navy nemusíte vůbec bát. Níže v koláži je červený pletený svetr Madison Cherry doplněn Brooklyn Navy Chinos, ale na vyžádání Vám je můžeme speciálně dovést i z Francie od značky Bexley - Chinos Adjusted Fit. Celý outfit může být doplněn jedněmi z bot se sponou také od Bexley.

 

Co víc si můžete přát? Nepochybně jde o ideální oblečení pro páteční odpoledne, než společně s partou zaplujete do hospody a odstartujete víkendový relax!

Dále je v koláží několik dalších outfitů pro vaši inspiraci.

Citace: tento článek vznikl volným překladem článku DRESS DOWN FRIDAY: http://www.aquila.com.au/freestyle/casual-friday-wear/

 

Provozovatel webu, společnost Galantier s.r.o., se sídlem Bendlova 104/28, 196 00 Praha 9, IČ 05423937 zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 263436, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací o cookies.